Na stránkách pracujeme a produkty budou postupně přidávány - pro další informace a objednávky od značky Martor a dalších, nás prosím kontaktujte na telefonu 777 126 450. Děkujeme za pochopení.
pozadí kategorie

Wrapping - automobilové celopolepy

Kvalitně zpracovaná reklama není jen nosičem sdělení. Fólie, která se na auto aplikuje, zároveň chrání lak před poškozením. Nejlepší, avšak také nejnákladnější formou ochrany, je fóliový celopolep automobilu, který zakryje původní lak na všech místech vozu. Je to ideální způsob, jak sjednotit barevnost automobilů celé firemní flotily, a to navíc s 50% náklady v porovnání s novým lakem.

Celopolep zaujme a ochrání i Váš lak.

Kvalitní lité fólie vydrží propagovat služby či produkty i sedm let. Výhodou je, že pod fólií se ukrývá původní lak automobilu, který je chráněn proti oděrům, oprýskání kamínky, působení agresivní soli v zimě i slunečním paprskům, které zapříčiňují blednutí laku.

I když ale celopolep zakryje prakticky celý vůz, nelze jej aplikovat na zrezivělé části karosérie. Vkusně navržený grafický návrh dodá autu dynamiku a zajisté upoutá pohledy ostatních účastníků silničního provozu. Skončí-li reklamní kampaň, fólii lze samozřejmě odstranit a obnažit tak vnějšími vlivy nenarušený lak.

Martor SolingenStäubliLegrisHascoRectusKraftwerkPyramex

Sídlo společnosti

PMD Trade s.r.o.
Nádražní 397
580 01 Havlíčkův Brod

Korespondenční adresa

PMD Trade s.r.o.
P.O.BOX 18
580 01 Havlíčkův Brod

Telefonické spojení

+ 420 777 126 450 - mobil
+ 420 569 444 048 - telefon
+ 420 569 444 047 - fax

Prohlédněte si naší stránku na Facebooku.