Na stránkách pracujeme a produkty budou postupně přidávány - pro další informace a objednávky od značky Martor a dalších, nás prosím kontaktujte na telefonu 777 126 450. Děkujeme za pochopení.
pozadí kategorie

Obchodní podmínky

Objednávky

Vyřizujeme telefonicky, e-mailem, faxem, písemně, osobně

Rozvoz zboží - při objednávce nad 10 000,- (bez DPH) zdarma až na místo určené odběratelem, využíváme služeb PPL, České pošty, cena přepravy Kč 95,- ; dobírka 120,- pokud není předem dohodnuto jinak. Balné neúčtujeme.

Termíny dodání - u skladových položek expedice obratem, pokud není zboží skladem termín dodání dle dostupnosti max. však cca 3 – 5 týdnů, snažíme se optimalizovat dodávky zboží každých 14dní.

Platební podmínky

  • velkoobchodní ceník
  • stálí zákazníci
  • fakturace (možnost prodloužení splatnosti faktur)
  • u nových obchodních partnerů požadujeme první platby hotově
  • individuální jednání

Slevy

  • poskytujeme množstevní dle konkrétní kupní smlouvy
  • individuální k dílčím objednávkám dle dohody
  • sjednané u celoročních objednávek

Údržba ochranných brýlí

Dovolujeme si Vás upozornit na „správnou údržbu ochranných brýlí“. Momentálně není tato informace dostupná v příbalových letácích. Na jejím zařazení intenzivně pracujeme, nicméně zařazení a následné vytištění v letácích může trvat několik týdnů. Tímto Vás žádáme, abyste také upozornili na tento fakt Vaše zákazníky. Děkujeme za pochopení.

1. Brýle bez Anti – Fog (nemlživé) povrchové úpravy

Brýle by měly být skladovány mimo přímé sluneční světlo a abrazivní chemikálie. Zorník by měl být čištěn jemnou tkaninou a teplou mýdlovou vodou. Pomůcky na ochranu očí mohou být dezinfikované pomocí dezinfekčních prostředků běžně dostupných v domácnosti.

2. Brýle s Anti – Fog/H2X (nemlživou) povrchovou úpravou

Zorník nesmí být čištěn mýdlovou vodou nebo jiným čistícím roztokem, ani originálním Pyramex čistícím roztokem. Zorník lze čistit pouze vodou. Poté použijte měkkou utěrku z bavlny nebo mikro-vlákna a jemně jej vysušte. Povrchová úprava H2X zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou – povrchová vrstva se tím neodstraní.

Martor SolingenStäubliLegrisHascoRectusKraftwerkPyramex

Sídlo společnosti

PMD Trade s.r.o.
Nádražní 397
580 01 Havlíčkův Brod

Korespondenční adresa

PMD Trade s.r.o.
P.O.BOX 18
580 01 Havlíčkův Brod

Telefonické spojení

+ 420 777 126 450 - mobil
+ 420 569 444 048 - telefon
+ 420 569 444 047 - fax

Prohlédněte si naší stránku na Facebooku.