Na stránkách pracujeme a produkty budou postupně přidávány - pro další informace a objednávky od značky Martor a dalších, nás prosím kontaktujte na telefonu 777 126 450. Děkujeme za pochopení.
pozadí kategorie

O společnosti

Vážení obchodní přátelé,
společnost PMD Trade, s.r.o. vznikla po dlouholeté spolupráci fyzických osob. Hlavní položku v našem sortimentu tvoří bezpečnostní („chytré“) nože MARTOR SOLINGEN.

Jedná se především o bezpečnostní nože pro předcházení pracovním úrazům při řezání zejména kartonů a obalů, lepenky, umělé hmoty a folií, dále pak gumy, linolea, kůže, pěnové hmoty a rounové netkané textilie, kobercové krytiny a mnohých dalších materiálů.

Velice časté je využití při seřezávání plastových výlisků, odjehlování průmyslových dílů a srážení hran; v grafických a reklamních studiích a ve veškeré výrobě např. pro skladníky, při expedici výrobků či zboží.

Další z námi nabízených produktů jsou ochranné pracovní brýle PYRAMEX, vyráběné v USA. V široké nabídce brýlí Pyramex lze nalézt jednoduché "návštěvnické" brýle, ale také i brýle vysoce odolné vysokým teplotám, chemikáliím a prachu, v různých barevných provedeních zorníků. Dále ale také i brýle využitelné ve volném čase, např. při cyklistice, či lyžování. Všechny brýle jsou atestované dle platných evropských norem a podléhají příslušným zkouškám.

V neposlední řadě je třeba se zmínit o komponentech HASCO, STÄUBLI a jejich náhradách. Jedná se o rychlouzavíratelné spojky, rychlospojky, komponenty pro hydraulické rozvody včetně veškerého příslušenství. Je třeba představit i profesionální ruční nářadí KRAFTWERK, kde naleznete veškeré dílenské vybavení od šroubováku až po momentový klíč, nabídku vrtáků, kleští a dalších...

Pokud jste navštívili naše stránky kvůli filtrům a filtračním prvkům,jsme schopni Vám nabídnout širokou řadu veškerých filtračních materiálů, filtrů, vložek pro průmysl, stavebnictví, vzduchotechniku určených pro filtraci vzduchu, olejů, paliv... Nabízíme filtry z velkokapacitní výroby, stejně tak jako méně obvyklé výrobky z malých sérií, i zastaralé a vzácné typy.

Na závěr - pokud jste se dočetli až sem a zajímá Vás sortiment TOPENÍ-VODA-PLYN, tak neváhejte vyplnit poptávkový formulář a napište nám, o co máte zájem. Spolupracujeme s mnoha předními dodavateli veškerého sortimentu z tohoto oboru a rádi Vám kdykoliv odpovíme a poradíme!

Martor SolingenStäubliLegrisHascoRectusKraftwerkPyramex

Sídlo společnosti

PMD Trade s.r.o.
Nádražní 397
580 01 Havlíčkův Brod

Korespondenční adresa

PMD Trade s.r.o.
P.O.BOX 18
580 01 Havlíčkův Brod

Telefonické spojení

+ 420 777 126 450 - mobil
+ 420 569 444 048 - telefon
+ 420 569 444 047 - fax

Prohlédněte si naší stránku na Facebooku.